Jak to działa?

Aplikacja pozwala znaleźć, zarezerwować i odblokować rower. Umożliwia również wybranie abonamentu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Znajdź rower

Włącz lokalizację w telefonie i otwórz aplikację mobilną. Dzięki temu zobaczysz liczbę dostępnych rowerów w Twojej bezpośredniej okolicy. Mamy ich 4200 w całej Metropolii. Wybierz dostępny rower i zeskanuj kod QR, aby rozpocząć jazdę.

Jedź zgodnie z zasadami bezpieczeństwa na drodze

Zaparkuj rower na stacji

Zaparkuj rower w dozwolonej strefie, wybierz opcję „zakończ przejazd” w aplikacji mobilnej. W kolejnym kroku koniecznie załóż blokadę znajdującą na tylnym kole roweru w rowerze klasycznym. W przypadku roweru ze wspomaganiem elektrycznym, załóż blokadę na tylnym kole roweru.

Wypożyczaj kiedy chcesz

Rowery miejskie są dostępne dla mieszkańców Metropolii przez cały rok! W okresie od 1 marca do 30 listopada każdego roku – dostępnych będzie 100% liczby rowerów w każdej gminie biorącej udział w projekcie. W miesiącach od 1 grudnia do ostatniego dnia lutego każdego roku – dostępnych będzie minimum 50% liczby rowerów w każdej gminie. Uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie jazdy.

Cennik